مقالات و اخبار گردشگری

عکس پست

۱۰ مورد از بهترین جاذبه‌ های توریستی هند

هند هفتمین کشور بزرگ جهان است که از کوه های بلند هیمالیا تا منطقه گرمسیر کرالا و از گنگ مقدس تا شن های بیابان کشیده شده است. بیش از یک میلیارد نفر به دو هزار گروه های قومی تقسیم شده و با بیش از 200 زبان مختلف صحبت می کنند. مطابق با اندازه و جمعیت آن، هند دارای تنوع تقریبا بی پایانی از فرهنگ ها، مناظر، بناها و مکان های جالب است. از ویرانه های باستانی، ساختمان های مذهبی جذاب، شهرستان های عجیب و غریب و چشم اندازهای متنوع مجموعه ای بی پایان از جاذبه های توریستی در هند وجود دارد که هرگز هیبت و جذابیت خود را برای بازدیدکنندگان از دست نخواهند داد.

عکس پست

با جاذبه های گردشگری بلغارستان آشنا شوید

بلغارستان یکی از کشورهای بالکان است که کوه های بی نظیری دارد و در گذشته بخشی از امپراتوری عثمانی محسوب می شد. به همین دلیل فرهنگ آن ترکیبی از فرهنگ ترکی و اروپایی است.

عکس پست

جاذبه های گردشگری مسکو

شهر مسکو در سال 1147 توسط بخشی بنام یوری دالگوری، به عنوان پایتخت روسیه انتخاب شد. این شهر یکی از مهمترین مراکز سیاسی، اقتصادی، تاریخی و ترابری روسیه و اروپا می باشد که بیش از 11 میلیون جمعیت دارد. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه مرکزی فدرالی در روسیه اروپایی واقع شده‌است.

عکس پست

مکان­ های دیدنی سن پترزبورگ روسیه

سن پترزبورگ از بزرگترین و مهمترین مکان­ های دیدنی روسیه است. این شهر چنان مجموعه ­های ارزنده­ ای را در خود جا داده است که همه­ ساله گردشگران زیادی را چه در قالب تور روسیه و چه به صورت مستقل به روسیه می­ کشاند، در این مطلب بهترین مکان­ های دیدنی سن پترزبورگ روسیه را پیشنهاد می­ کنیم تا در برنامه سفرتان بگنجانید.